Hakkımızda

    1984 yılında tüm Türkiye ile eş zamanda o zamanki genel adıyla ataricilik yapan GAME PARK kurucuları şu an iştigal ettikleri işlerine Almanya’da başlamışlar, geçen zaman içerisinde teknoloji ve yenilenmeyi mükemmel bir şekilde yerine getirmiş, günümüzde Akdeniz’in en büyük arcade oyun makineleri satıcısı ve kiralayıcısı durumuna gelmiştir.

    Günümüze kadar devam eden ve her geçen gün büyüyerek güçlenen Akdeniz eğlence dünyasındaki hâkimiyetlerini 2008 yılında kurdukları GAME PARK ile tescil etmişlerdir. Şirket; bünyesinde bulundurduğu güçlü firmaların Akdeniz bölge distribütörlükleri sayesinde müşterilerine kalitenin en uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

    Şu anda GAME PARK tüm gücü ve enerjisiyle oyun makinesi ithalatına yönelmiştir.

    Türkiye’nin en iyi teknik ekibiyle ve servis ağıyla sadece kendi bünyesindeki merkezleri değil birçok farklı noktadaki eğlence merkezlerine de yedek parça ve tamir bakım desteği vermektedir. Yaratıcılığın ve inovatif düşüncenin olmazsa olmaz kural olduğu işletmemizde, kurulduğu günden beri sektörde öncü ve belirleyici bir güç olmuştur.

    Her gün ürünlerine yenilerini ekleyen firmamız, tecrübesini, teknolojik gelişmelerle harmanlayarak müşterilerine maksimum verimle sorunsuz çalıştırabilecekleri ürünler geliştirip, ithal edip pazara sunmaktadır. İşimizi korumanın ve yeni iş olanakları yaratmanın yolu, müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer.

    Müşterilerimizin en iyisini hak ettiği ve satışın uzun süreli bir ortaklık olduğu felsefesini ilke edinen şirketimiz, müşterilerimizin satış ve satış sonrasında yaşadıkları problemlerde de kendilerine tam destek olmuş, yerinde, zamanında, tam ve hızlı çözüm üretmiştir.


www.game-parks.com